Co warto wiedzieć na temat parkingu Balice?

Jeżeli już wybieramy się w wyprawa z lotniska Balice, musimy zdecydować, w jaki sposób dostaniemy się na czas do lotniska. Oczywiście możemy wybrać środki komunikacji miejskiej, jak też taksówkę, ale nie są to zbyt wygodne sposoby, a przy tym taksówka jest wyjściem dość drogim. Nie jest zatem zaskoczeniem, że najczęściej wybieramy własny samochód, co jest rozwiązaniem wygodnym, jak też niedrogim.

Tym bardziej że w pobliżu lotniska Balice działa fachowy prywatny parking, który oferuje szereg usług związanych z zapewnieniem klientom bezpiecznego a także komfortowego miejsca postojowego dla ich auta. O ile więc zdecydowaliśmy, że do lotniska dojeżdżamy własnym autem, warto je zostawić na znajdującym się w pobliżu parkingu, który oferuje duży zakres usług dla swoich klientów.
Parking Balice – dlaczego warto zarezerwować miejsce?
Przede wszystkim należy podkreślić, że parking Balice lotnisko jest w pełni przygotowany, a zatem posiada nie tylko utwardzoną nawierzchnię, ale również system zabezpieczeń, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdom pozostawionym na terenie parkingu. Przede wszystkim 24h na dobę na parkingu pracują ochroniarze z fachowej firmy ochroniarskiej. Parking jest zatem całodobowo strzeżony, jak także monitorowany wizyjnie. Co więcej cały teren jest ogrodzony a także zabezpieczony szlabanami. Na terenie parkingu 24 godziny na dobę 356 dni w roku do dyspozycji klientów jest fachowa obsługa, która udziela wsparcia w każdej sprawie, też w kwestiach dotyczących auta. W sytuacji niesprawności technicznej samochodu możemy zwrócić się do obsługi, a uzyskamy profesjonalną pomoc, na przykład gdy akumulator w samochodzie jest rozładowany. A dodatkowo, parking lotnisko Balice daje swoim klientom możliwość rezerwowania miejsc postojowych z dużym wyprzedzeniem za pomocą witryny internetowej lub również telefonicznie. Za usługę można zapłacić na miejscu gotówką, kartą płatniczą lub przy wcześniejszej rezerwacji przelewem. Prócz tego, parking znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska, a całodobowo przygotowywane są transfery do lotniska i z lotniska. Nie powinno więc nikogo dziwić, że parking Balice cieszy się dużą popularnością pasażerów, którzy korzystają z lotniska.

Warto zobaczyć: parking Balice.