Tani beton architektoniczny

Tani beton architektoniczny

W przyszłościowych aranżacjach pomieszczeń coraz częściej można spotkać bardzo piękny i kosztowny dodatek, czyli betonową ścianę. Jeżeli już cenicie prostotę a także minimalizm, to na pewno betonowa ściana przykuje waszą uwagę. Jest to dość drogi produkt, ale jest niesamowicie efektywny.

Beton architektoniczny dobrze sprawdza się jako oryginalny dodatek do wnętrza, niemniej jednak również jako tło dla innych mebli znajdujących się w danym domu albo mieszkaniu. Bardzo dobrze skomponowana betonowa ściana z dodatkami i meblami będzie prawdziwą ozdobą waszego domu lub mieszkania. Betonowe ściany niestety posiadają kilka minut, z którymi z całą pewnością warto się uprzednio zapoznać. Jednym z największych minusów jest trudne dobranie mebli oraz dodatków do ściany betonowej. Sama betonowa ściana jest niezwykle efektowną, niemniej jednak zimną konstrukcją, dlatego wymaga dodatków i mebli, które ożywią i ocieplą dane wnętrze. O ile zdecydujecie się na dość przeciętne meble w nudnych kolorach, to całe pomieszczenie nabierze jeszcze zimniejszego charakteru. Beton dekoracyjny jest więc faktycznie pięknym produktem, niemniej jednak bardzo trudnym do skomponowania z pozostałymi meblami i dodatkami. Jeżeli zatem jesteście zdeterminowani do posiadania betonowej ściany w swoim domu, to warto zatrudnić architekta, który pomoże wam wybrać odpowiednie meble a także dodatki.
Drugim minusem betonowej ściany jest niestety cena tej dekoracji. Betonowa płyta architektoniczna jest dosyć drogim materiałem, w szczególności gdy za jej pomocą chcecie wykonać całą ścianę. Koszt takiej dekoracji zaczyna się od pięciu tyś. pln. Bez wątpienia jest to minimalna cena, jaką możecie zyskać za tego typu dekoracje. Zazwyczaj są one znacznie wyższe, niemniej jednak o tym decyduje wielkość zamówionej ściany oraz rodzaj wykorzystanego betonu architektonicznego. Każda ściana betonowa jest wykonywana na specjalne zamówienie klienta, dlatego nieprosto jest ocenić przeciętny koszt realizacji tej inwestycji. Bez wątpienia właściwie każdy specjalista przygotuje dla was wstępny cennik, abyście mogli zorientować się, czy posiadanie odpowiednie pieniądze do zaprojektowania betonowej ściany.
Sprawdź: płyty z betonu architektonicznego.